bestial shop 

        

Vítej poutníče,


kterýs v chaosu přeukrutném v doménu originálních pulovrů lebkatých i jiných nesmyslů bestiálních cestu našel. Věz, že tato Hyena nemá v úmyslu posílat šmejdy kupcům důvěřivým. Chce však hlavně nápady svý do života uvýst a k obveselení všeobecnýmu přispět.

 

Aktuality jak hyena!

 • 12. června 2010 prodáváme lebky se slevou jak hyena na fesťáku v Pávově u Jihlavy. A to je celý...
 • Mezi fotkama najdete nedávno objevený obrázky přeukrutně legendárních borců z kapely Deep Purple, kterak se s lebkama na Hrochovi z fanclubu Vitacitu potkali a převesele si nima zapózovali.
 • Od prasopsince se na lebkách dost bestiálně zvýšily ceny, protože jsou dražší a kdo nestihl objednat ježíška do konce listopadu, je v pasti. Je to blbý, ale koza dojí krev a s tím neumím nic udělatititi.
 

Jak to tady funguje ?

 • Nejběžnější způsob dodání je dobírka. Je ale možný sjednat si i osobní odběr, jiný dodací podmínky, či množstevní slevy. Nebojte se mailovati a Hyenovi volati.

 • Pokud mám, posílám lebky obvykle obratem, výjimečně do jednoho měsíce. To však neplatí u bílých lebkatých svetrů, který skoro nikdo nechce a dodací lhůta je 1 - 2 měsíce. Kdo chce lebku dřív, tak radši napište a domluvíme se.

 • Uvedený ceny už zahrnují DPH. Ke svetru připočítejte kilo za pošťáka a futrál, triko je dražší o pajdu. Při brutálnější objednávce platíte poštovní poplatky samozřejmě jen jednou.

 • Při vyřizování případný reklamace a vracení zboží se Hyena snaží řídit pravidly pro zásilkový obchody, stejně jako obchodním a občanským zákoníkem. 

  Pro zákazníka to znamená, že může zboží do čtrnácti dnů vrátit a dostane zpátky svý guldeny. Zatím mi však lebky nikdo zpátky neposlal; jsou totiž veselý a kdo je nemá, je přeukrutně smutnej.

  Na výrobní vady (blbý švy, kolozubý lebky a podobně zákeřný pasti) máte dvouletou záruku.

 • Podmínky pro dodávky do mimozemska radši domluvte předem.

 • Za dobrý ceny můžou hyenovy lebky získat i obchodníci s bestialitama.
  HYENA JEDE V PLACENÍ DPH!

 • Všechny vzory jsou docela dobře patentově a autorsky ošetřeny, napodobování mě nebaví.

váš Hyena

 

Hyena, jinak taky Staňouš Caha
Bítovčice 134; 288 22 Luka nad Jihlavou; IČO 65798384
lebkozdroj@seznam.cz; 608 283292


jste [CNW:Counter] . návštěvníkem od 22. února 2000

pokud se vám tato stránka zobrazila podivně, klikněte SI

TADY můžete hodit voko na hyenovy bestiální básně


poslední aktualizace: 10. června 2010

Stránky jsou pravda trochu zastaralý, ale třeba s tím něco časem zrobím. Původní verze byla kdysi v pravěku internetu optimalizovaná hlavně pro Explorer pětku, Netscape 4.7, rozlišení 800 x 600 bodů a docela pravý barvy. 
Pro Netskejpa, Firefoxe a Operu. který nežerou některý mý obšlohnutý a zparchantělý scripty, najíždí ošizená úvodní stránka, což není uznávám šťastný a plánuju změnu. 
Jen ta lebka kdyby byla trochu bystřejší :-) Takže zatím sorry jak hyena....